conti_xpz1312bp
conti_xpz1312bp_2
conti_xpz1312bp
conti_xpz1312bp_2
CONTI XPZ1312BP conti v fo v-belt 1312 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1312
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1312 mm
  • Inside length: 1274 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX518
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716635
  • Supplier number: CONTI XPZ1312BP
Length
1312
Width
9,7 mm
Reference length ld
1312 mm
Inside length
1274 mm