conti_xpz1512bp
conti_xpz1512bp_2
conti_xpz1512bp
conti_xpz1512bp_2
CONTI XPZ1512BP conti v fo v-belt 1512 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1512
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1512 mm
  • Inside length: 1474 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX597
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716765
  • Supplier number: CONTI XPZ1512BP
Length
1512
Width
9,7 mm
Reference length ld
1512 mm
Inside length
1474 mm