conti_xpz2037bp
conti_xpz2037bp_2
conti_xpz2037bp
conti_xpz2037bp_2
CONTI XPZ2037BP conti v fo v belt 2037 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2037
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 2037 mm
  • Inside length: 1999 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX805
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716987
  • Supplier number: CONTI XPZ2037BP
Length
2037
Width
9,7 mm
Reference length ld
2037 mm
Inside length
1999 mm