conti_xpz3350p
conti_xpz3350p_2
conti_xpz3350p
conti_xpz3350p_2
CONTI XPZ3350P conti v fo pioneer v-belt 3350 x 9.7 mm black/blue
Key features according to our expert
  • Length: 3350
  • Width: 9,7 mm
  • Height: 8 mm
  • Reference length Ld: 3350 mm
  • Inside length: 3312 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX1118
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858588717
  • Supplier number: CONTI XPZ3350P
Length
3350
Width
9,7 mm
Height
8 mm
Reference length ld
3350 mm
Inside length
3312 mm