conti_xpz772bp
conti_xpz772bp_2
conti_xpz772bp
conti_xpz772bp_2
CONTI XPZ772BP conti v fo v-belt 772 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 772
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 772 mm
  • Inside length: 734 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX305
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717243
  • Supplier number: CONTI XPZ772BP
Length
772
Width
9,7 mm
Reference length ld
772 mm
Inside length
734 mm