conti_xpz875bp
conti_xpz875bp_2
conti_xpz875bp
conti_xpz875bp_2
CONTI XPZ875BP conti v fo v-belt 875 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 875
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 875 mm
  • Inside length: 837 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX346
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717335
  • Supplier number: CONTI XPZ875BP
Length
875
Width
9,7 mm
Reference length ld
875 mm
Inside length
837 mm