conti_xpz887bp
conti_xpz887bp_2
conti_xpz887bp
conti_xpz887bp_2
CONTI XPZ887BP conti v fo v-belt 887 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 887
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 887 mm
  • Inside length: 849 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX350
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817717342
  • Supplier number: CONTI XPZ887BP
Length
887
Width
9,7 mm
Reference length ld
887 mm
Inside length
849 mm