hi_force_mb430_130_105
HI-FORCE MB430-130-105 hexagonal reduction bush for hydraulic torque spanner TWH430NRH, 130 x 105 x 12.5 mm
  • Spanner size outer 130 mm
  • Spanner size inside 105 mm
  • Wall thickness 12.5 mm