conti_spz1387cl
conti_spz1387cl_2
conti_spz1387cl
conti_spz1387cl_2
CONTI SPZ1387CL powerspan v-belt 1387 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1387
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1387 mm
  • Inside length: 1349 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653688
  • Supplier number: CONTI SPZ1387CL
Length
1387
Width
10 mm
Reference length ld
1387 mm
Inside length
1349 mm